İB YAPI LABORATUVARI TİC.LTD.ŞTİ
Firmamız, Karot beton delme ve Kesme, Deprem testi, Kentsel dönüşüm işlerinde işinde profesyonel ekibimizle hizmet vermekteyiz. Firmamıza müracaat etmeniz halinde Keşif yapıp fiyat teklifimizi sunmaktayız.Söz verdiğimiz zaman da işe başlayıp ve kısa sürede işimizi teslim etmekteyiz. Büyük küçük ayırt etmeden her işi en kısa süre de tamamlamaktayız.

MİSYONUMUZ:
Müşteri ilişkimizi en üst düzeye çıkartmak.Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.Müşterilerimizle sürekli iletişim halinde olup sorunlarını en kaliteli, en kısa ve en hızlı şekil de çözüm bulmak.Yaptığımız işler de İş sağlığı ve İnsan sağlığını en üst düzeyde tutmak.Daima müşterilerimizin bütün sorunlarını dinleyip müşterilerimizi memnun edecek şekil de işimizi yapmak.

VİZYONUMUZ:
Teknolojiye ayak uydurarak Şirketimizi geleceğe taşımak.Daha geniş kitle ile daha güzel işlere imza atmak.Daha geniş çalışma arkadaşı edinerek daha çok iş yapmak.Müşteri memnuniyetimiz en büyük Vizyonumuzdur.İş olanağımızı genişletip inşaat sektörüne daha çok hizmet vermek.